Meble do przedpokoju

Wąskie korytarze i przedpokoje są popularnym miejscem mieszkania, w którym ustawiamy szafy. Brak miejsca na tradycyjnie otwierane drzwi sprawił, że chętnie wybieramy estetycznie wykończone drzwi przesuwne lub łamano-przesuwne. Po zgromadzone w szafie ubrania można sięgnąć w każdej chwili bez strachu, że drzwi zostaną przypadkowo uszkodzone. Dzięki nim nawet bardzo małe pomieszczenia będą idealne na mini wersję garderoby.

Stosujemy najnowsze technologie ręcznego wyrobu mebli, więc możemy zaproponować Państwu stworzenie szaf wnękowych stworzonych idealnie pod wymiar konkretnego pomieszczenia. Mogą one sięgać samego sufitu, co poprawia walory estetyczne wnętrza i zapewnia dodatkową powierzchnię na ubrania.

W większych przedpokojach proponujemy zamontowanie szafy o dowolnym wybranym przez Państwa wymiarze. Można będzie w niej wydzielić część gospodarczą oraz część garderobianą. Wybierać można pośród komód lub modułów w systemie kolumnowym. Szafy nie muszą być zamknięte drzwiami, kurtki i płaszcze mogą być również dostępne bez konieczności otwierania garderoby.

Wybierając meble do przedpokoju należy zwrócić uwagę na oświetlenie tego pomieszczenia. Do jego wielkości i warunków oświetleniowych dobieramy następnie odpowiednie materiały. Pamiętajmy o tym, że lustra i powierzchnie z kolorowego szkła optycznie powiększają powierzchnię niewielkich pomieszczeń. Jednocześnie odbijają one światło i sprawiają, że przedpokój staje się jaśniejszy. Lustro spełnia też walory praktyczne, bo po dobraniu ubrań, możemy przed wyjściem z domu na wszelki wypadek w nie zerknąć i sprawdzić czy wszystkie elementy garderoby do siebie pasują.

Tym, którzy z jakichś względów nie przepadają za lustrami i wolą klasyczne drzwi z płyty MDP lub innego tworzywa, przedstawiamy bogatą ofertę kolorystyczną oklein. Pamiętajmy też o tym, że nietypową grafiką umieszczoną pod szkłem możemy optycznie powiększyć lub wydłużyć pomieszczenie. Taka odważna kompozycja z pewnością ożywi pomieszczenie i doda mu wdzięku.