Kuchnie pod wymiar Gorzów

Cechy kuchni:

Przykłady naszych realizacji

Kuchnia to serce każdego domu. Ważnym jest, aby była funkcjonalna i łatwo dostępna. Naszym klientom proponujemy wykonanie mebli kuchennych na zamówienie. Największą popularnością cieszą się obecnie kuchnie nowoczesne wykonywane na wysoki połysk. To połączenie awangardowego stylu, ale także minimalizmu i prostoty. Ofertę dopasować możemy nawet do najbardziej wymagającej powierzchni – skosy, wyspy, mały metraż. Warto wykorzystać każdą wolną przestrzeń, tak, aby meble służyły nam na długie lata. Kuchnia to również odwzorowanie charakteru naszej osoby, postarajmy się, aby była w harmonii z naszym wnętrzem i otoczeniem.

Szczegółowe projekty dopasowane do Ciebie

Klienci najbardziej cenią sobie szerokie szuflady – im szersze tym są bardziej pojemne. Wskaźnikiem nowoczesności są podwieszane szafki narożne lub przeszklone „mleczną szybką”, a także górne szafki klapowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości materiały m.in. firmy Blum (zawiasy), które pozwalają na bez trzaskowe przymykanie szuflad i szafek. W opcji nowoczesnej klienci najczęściej wybierają fronty MDF malowane lub lakierowane. Udostępniamy także do wyboru fronty płaskie z tzw. superpołyskowej okleiny HPL oraz fronty pokryte szkłem LACOBEL lub innym szkłem z nadrukiem dowolnego typu (w opcji dla biur i firm, ale także do naszego domu).

Realizujemy projekty w każdym stylu - klasyczne lub nowoczesne

Osoby, które cenią sobie klasykę również znajdą coś dla siebie. Elegancki wygląd, ponadczasowy styl retro, a przede wszystkim tradycja, to opcja dla osób, które chcą wykonać meble z drewna ( lite drewno krajowe, a także egzotyczne) lub wykorzystać naturalny lub modyfikowany fornir. Efekt drewna można łączyć i mieszać także z innymi stylami, tak aby powstała kuchnia o jakiej marzycie!

Oferta Naszej firmy jest skierowana do Państwa w najszerszej możliwej opcji i projekcie, jaki sobie Państwo stworzyliście. Możecie Państwo wybierać wśród licznych kolorów i frezów w zależności od stylu jaki Państwu odpowiada. Wybierać fronty i mieszać je z innymi. Łączyć nowoczesność z klasyką, dowolnie i bez żadnych ograniczeń, najlepiej dla Was. Realizujemy też kuchnie na zamówienie Gorzów, lubuskie.

W trakcie urządzania kuchni na pewno przyda Wam się pomoc profesjonalistów – zarówno podczas pomiarów jak i realizacji projektu, który stworzyliście. Nasi pracownicy oferują Państwu doradztwo na każdym etapie prac. Wszelkie wątpliwości i pomysły pomoże zrealizować najbardziej wykwalifikowana kadra z jaką mieli Państwo do czynienia. A to w połączeniu z wysoką jakością materiałów i najwyższymi standardami montażu gwarantuje fachowe, rzetelne i solidne wykonanie każdego zlecenia.