O firmie

"Każde wielkie dzieło uświetnia i wzbogaca człowieka, oto cała tajemnica" - Albert Camus

MS Manufaktura Meblowa Firma MS Manufaktura Meblowa specjalizuje się w produkcji mebli kuchennych drewnianych i nie tylko, w każdej formie i w nieograniczonych możliwościach projektowych. Posiadamy również doświadczenie w produkcji szaf i garderób pod wymiar, mebli łazienkowych, komód i innych nietypowych zabudów. Współpracujemy z wieloma stolarniami i wykorzystujemy nowoczesne akcesoria meblowe renomowanych producentów. Dbałość o detale i zadowolenie klienta z finalnego produktu wyróżnia nas spośród innych firm. Posiadane najlepsze elektronarzędzia stolarskie dostępne na świecie, jak i bardzo dobra organizacja naszego zakładu, pozwala nam być ogromnie konkurencyjną, również cenowo, firma w Polsce. Zapewniamy szeroki wachlarz wyboru rodzaju materiału, z którego powstanie dany produkt oraz nieograniczoną możliwość łączenia elementów wybranych według życzenia klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w zakładce "Technologia". Pozdrawiam, Maciej Sawicki.

MS Manufaktura Meblowa jako nowoczesna firma, chce dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkróce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty. Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu (+48) 791 341 333. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu e-mail: . Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt, będzie nam bardzo miło! Zapraszamy do współpracy.

Zalety współpracy z naszą firmą: wysoka jakość realizacji, szeroki wybór materiałów wykończeniowych, wysokiej klasy akcesoria meblowe, dopasowanie do naszego klienta, współpraca z renomowanymi producentami, dbałość o detale projektów, kreatywność i wyobraźnia w pracy, konkurencyjne ceny.