Kuchnia w odważnych kolorach

Nowoczesne technologie i materiały budowlane dają niemal nieograniczone możliwości wystroju kuchni. Dla odważnych przygotowaliśmy garść barwnych inspiracji. Pomieszczenia, w których przyrządzamy posiłki wcale nie muszą być nudne. Radosne połączenia barw sprawią, że zapragniemy przebywać częściej w kuchni.

Dla większości Polaków kuchnia to serce domu. To w niej, z miłością, przygotowujemy się posiłki dla całej rodziny, parzymy kawę i oddajemy się rozmowom. Właśnie dlatego warto zadbać o to, by pomieszczenie było przytulne, nowoczesne i łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki meblom wykonanym na zamówienie, pod konkretne wymiary Twojej kuchni, jesteś w stanie uzyskać ten efekt.

Nie bój się komponować stonowanych, typowych kolorów z soczystymi dodatkami pod postacią barwnych frontów kuchennych. Soczysta malina lub kawa z mlekiem stworzy idealną harmonię z meblami w kolorze ciepłego drewna. Dzięki takim kompozycjom pomieszczenie będzie wydawało się cieplejsze i weselsze. Pamiętaj jednak o tym, że barwne szaleństwa powinny podobać się wszystkim domownikom.

Dla tych, którzy nie boją się najbardziej odważnych barw, proponujemy połączenie trzech klasycznych kolorów - czerni, bieli i czerwieni łamiącej wszelkie konwenanse. Krwista czerwień sprawi, że czarno-białe pomieszczenie nie będzie wyglądać tak sterylnie i obco. Dzięki niej kuchnia nabierze wyrazu.

Wybierając kolorystykę pomieszczenia należy wziąć pod uwagę wpływ kolorów na naszą psychikę. Czerwień pobudza do działania. Kolor pomarańczowy jest idealny dla dzieci, które często nie mają apetytu. Podobno może on sprawić, że będziemy chętniej sięgać do lodówki po coś smacznego. Zieleń uspokaja i przywraca równowagę w stanach rozdrażnienia. Niebieskie ściany w kuchni bądź meble w tym pomieszczeniu sprawią, że wyda nam się ono chłodniejsze niż jest w rzeczywistości.

Bez względu na to, jaką barwę pragniesz uczynić dominującą w Twojej kuchni, pomożemy Ci spełnić marzenia. Dzięki bogatej gamie kolorystycznej tworzonych przez nas mebli, przygotujemy i wykonamy projekt specjalnie dla Ciebie.