Szkło Lacobel

Jeśli szukasz firmy z tradycjami, która przygotuje specjalnie dla Ciebie wymarzone meble pod wymiar Twojej kuchni i sypialni, dobrze trafiłeś! W naszej pracy wykorzystujemy najnowsze technologie, by zadowolić Twoje oczekiwania. Obserwujemy również aktualne trendy wystroju wnętrz, dlatego jesteśmy w stanie polecić najciekawsze rozwiązania, które z pewnością sprawdzą się w Twoich wnętrzach.

Na uwagę niewątpliwie zasługuje szkło Lacobel, które idealnie sprawdza się jako fronty meblowe. Jest to rodzaj szkła wykorzystywany w nowoczesnych, minimalistycznych projektach wystroju wnętrz. Pokryte z jednej strony lakierem wysokiej jakości, jest łatwe do czyszczenia i odporne na wszelkie możliwe uszkodzenia. Warstwa ochronna zabezpiecza szkło przed rozbiciem. Jest ono odporne na temperatury sięgające 80 stopni Celsjusza.

Szkło Lacobel świetnie sprawdza się w kuchni, gdzie meble narażone są na działanie tłuszczu i wody. Wszelkie zabrudzenia usuwa się z nich z łatwością za pomocą zwykłej ściereczki nasączonej wodą ze środkiem do czyszczenia. Dla większego połysku i lepszej konserwacji można również zastosować środek do mycia okien.

Warto wspomnieć o tym, że szkło Lacobel jest przyjazne dla środowiska, nie zawiera w sobie bowiem żadnych metali ciężkich. Idealnie komponuje się z większością materiałów służących do wyrobu mebli na przykład z drewnem, stalą i płytami MDF. Fronty wykonane w tej technologii dostępne są w wielu kolorach, spośród których z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Szkło Lacobel jest tworzywem bardzo popularnym wśród projektantów wnętrz i ich klientów w ciągu kilku ostatnich sezonów. Idąc z duchem czasu proponujemy wykonanie na zamówienie mebli o frontach pokrytych tego rodzaju szkłem lub innym dowolnym, które wskaże zleceniodawca.

Pamiętaj o tym, że stosując powierzchnie szklane w swojej kuchni, powiększasz optycznie jej metraż. Gra świateł i cieni odbijających się w szkle Lacobel dodaje głębi i tworzy ciekawą perspektywę. Nie bój się zainwestować w najnowsze technologie!